Konsultacje projektu

Zapraszamy do udziału w konsultacjach

  • 25.07.2017, Rzeszów, Bristol Tradition & Luxury Hotel
    Znacznik na mapie
  • 26.07.2017, Lublin, Hotel Victoria
    Znacznik na mapie
  • 05.09.2017, Kielce,
    Znacznik na mapie
  • 18.09.2017, Gdańsk,
    Znacznik na mapie
  • 19.09.2017, Bydgoszcz,
    Znacznik na mapie
  • 20.09.2017, Siedlce,
    Znacznik na mapie
  • 26.09.2017, Wrocław,
    Znacznik na mapie
  • 03.10.2017, Poznań,
    Znacznik na mapie
  • 04.10.2017, Opole,
    Znacznik na mapie
  • 17.05.2017, Warszawa, Polski Komitet Olimpijski
    Znacznik na mapie
  • 23.06.2017, Szczecin, Hotel Vulcan
    Znacznik na mapie
  • 27.06.2017, Białystok, Hotel Podlasie
    Znacznik na mapie
  • 28.06.2017, Ełk, Hotel Rydzewski
    Znacznik na mapie
  • 03.07.2017, Gorzów Wlkp., Akademia im. Jakuba z Paradyża
    Znacznik na mapie
  • 11.07.2017, Kraków, Best Western Premier Kraków Hotel
    Znacznik na mapie
  • 12.07.2017, Częstochowa, Arche Hotel Częstochowa
    Znacznik na mapie

Konferencje

Termin Miasto Miejsce Program konferencji Zgłoszenie Mapa dojazdu
25.07.2017 Rzeszów Bristol Tradition & Luxury Hotel Program Weź udział Rynek 20 - 23
26.07.2017 Lublin Hotel Victoria Program Weź udział Narutowicza 58/60
05.09.2017 Kielce
18.09.2017 Gdańsk
19.09.2017 Bydgoszcz
20.09.2017 Siedlce
26.09.2017 Wrocław
02.10.2017 Łódź
03.10.2017 Poznań
04.10.2017 Opole
17.05.2017 Warszawa Polski Komitet Olimpijski Wybrzeże Gdyńskie 4
23.06.2017 Szczecin Hotel Vulcan Program Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6A
27.06.2017 Białystok Hotel Podlasie Program 42 Pułku Piechoty 6
28.06.2017 Ełk Hotel Rydzewski Program Armii Krajowej 32
03.07.2017 Gorzów Wlkp. Akademia im. Jakuba z Paradyża Program Chopina 52
11.07.2017 Kraków Best Western Premier Kraków Hotel Program Opolska 14a
12.07.2017 Częstochowa Arche Hotel Częstochowa Program Weź udział Oleńki 20

Spotkania robocze

Termin Miejsce Zgłoszenie Program
27.07.2017 Brwinow, Dom Pomocy Społecznej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej ul. Wiosenna 21 Weź udział Program
28.07.2017 Milanówek, Dom Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archdiecezji Warszawskiej, ul. Piasta 5 Weź udział Program
31.07.2017 Krasnystaw, Środowiskowy Dom Samopomocy w Krasnymstawie, ul. Konopnickiej 5 Weź udział Program
2.08.2017 Dębno, Regionalna Placówka Opiekuńczo – Terapeutyczna w Dębnie ul. Mickiewicza 30 B Weź udział Program
7.08.2017 Jelna, Środowiskowy Dom PomocyŚDS w Jelnej, Jelna 155, 37-310 Nowa Sarzyna Weź udział Program
8.08.2017 Radomyśl nad Sanem, Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomyślu nad Sanem, ul. Mickiewicza 25 Weź udział Program
21.08.2017 Mikoszów, Warsztat Terapii Zajęciowej w Mikoszowie, Mikoszów 27 Weź udział Program
22.08.2017 Bielawa, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bielawie, ul. Lotnicza 5, 58-260 Bielawa Weź udział Program
24.08.2017 Somonino, Warsztat Terapii Zajęciowej Somonino, ul. Osiedlowa 17, 83-314 Somonino Weź udział Program
25.08.2017 Tczew, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie, ul. Niepodległości 10, 83-110 Tczew Weź udział Program
29.06.2017 Gołdap, Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Ełckiej, ul. Przytorowa 5, 19-500 Gołdap Program
30.06.2017 Urzecze (powiat łowicki), Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Łowickiej w Urzeczu, Urzecze 22, 99-440 Zduny Program
5.07.2017 Czermin, Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie, Czermin 1 Program
6.07.2017 Ostrów Wielkopolski, Warsztat Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Odolanowska 19 Program
13.07.2017 Zawiercie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Zawierciu, ul. Krzywa 3 Weź udział Program
20.07.2017 Kluczbork, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kluczborku, ul. Zamkowa 6 Weź udział Program
21.07.2017 Nysa, Warsztat Terapii Zajęciowej w Nysie, ul. Grodkowska 26 Weź udział Program